Sekcje dziecięce

Zajecia dla dzieci w ReniSport

Wakacyjne zajęcia wspinaczkowe dla dzieci. 

Pierwszy turnus już od 01.07.2024!!!

Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.                              Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka 0 7 rano za dodatkową opłatą 45 zł/h .

1.Wiek uczestników. – Zajęcia będą dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat

2.Poziom zaawansowania – zajęcia dla wszystkich poziomów umiejętności, instruktorzy dostosowują poziom do umiejętności uczestników.

3. Wyżywienie – Zapewniamy dwa posiłki dziennie, śniadanie i obiad

4. Cena – 950 zł. za 5-dniowe zajęcia -250 zł pojedynczy dzień.

Opłacenie zadatku: 400 zł

Ilość miejsc ograniczona. 

Zapraszamy do świętowania Urodzin Twojego Dziecka w ReniSport!

Twoje dziecko uwielbia wspinaczkę?

A może chcesz sprawić, żeby Twoja pociecha przeżyła ekstremalną przygodę?

Na naszej ścianie organizujemy urodziny!

W każdym pakiecie do Państwa wyłącznej dyspozycji oddajemy miejsce wyposażone w nakryte obrusami stoły, ławeczki oraz urodzinowe dekoracje, w tym: talerzyki, serwetki, sztućce oraz kubeczki.

Poczęstunek pozostaje w całości w Państwa gestii.
Istnieje możliwość przechowania tortu w lodówce.
Zalecany jest wygodny ubiór i obuwie sportowe na zmianę (tenisówki).
Obsługą imprezy zajmują się wykwalifikowani animatorzy przeszkoleni z zakresu obsługi ściany wspinaczkowej.
Pod opieką jednego animatora może być maksymalnie 5-cioro dzieci.
Przed rozpoczęciem imprezy rodzic/prawny opiekun ma obowiązek pisemnego zobowiązania się do przestrzegania wszystkich podpunktów regulaminu.
200 ZŁ – WARUNKIEM POTWIERDZENIA REZERWACJI JEST WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI 200 ZŁ

Numer rachunku: Centrum Wspinaczkowe RENI SPORT Sp. z o.o., 30-396 Kraków ul. Szymona Szymonowica 83, bank: Bank Millenium, nr konta: 24 1160 2202 0000 0001 0259 8824 lub osobiście w recepcji Centrum.

REZERWACJE: tel. 517 141 066.

 

Zapraszamy Dzieci do Odkrywania Świata Wspinaczki w ReniSport!

Czy Twoje dziecko marzy o podbiciu górskich szczytów i zdobywaniu nowych wysokości? W takim razie, nasze sekcje wspinaczkowe dla dzieci są idealną okazją, by rozwinąć ich pasję i umiejętności!

Korzyści dla Dzieci:

  1. Rozwijanie Sprawności Fizycznej: Wspinaczka to nie tylko zabawa, to także fantastyczny sposób na rozwój siły, gibkości i koordynacji u dzieci.

  2. Budowanie Pewności Siebie: Każde pokonane przeszkoda i osiągnięty cel to krok w stronę większej pewności siebie i samodzielności.

  3. Kształtowanie Umiejętności : Wspinaczka to nie tylko fizyczne wyzwania, ale także umysłowe. Dzieci uczą się szukać najlepszych rozwiązań i podejmować decyzje w trudnych sytuacjach.

  4. Tworzenie Silnych Przyjaźni: Wspólne pokonywanie przeszkód buduje więzi między dziećmi, które mogą przetrwać przez wiele lat.

Korzyści dla Rodziców:

  1. Poczucie Bezpieczeństwa: Nasze sekcje prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika.

  2. Czas dla Siebie: Podczas gdy Twoje dziecko rozwija się podczas zajęć wspinaczkowych, Ty możesz skorzystać z chwili spokoju lub poświęcić czas na swoje zainteresowania.

  3. Wsparcie w Rozwoju Dziecka: Wspinaczka rozwija nie tylko umiejętności fizyczne, ale także charakterowe. Wsparcie rodziców w tych działaniach może znacząco wpłynąć na rozwój dziecka.

  4. Źródło Motywacji: Widząc postępy i sukcesy swojego dziecka, rodzice również czują się zmotywowani do dalszego wsparcia i zachęcania.

Na naszej stronie głównej znajdziesz harmonogram wszystkich sekcji oraz numery telefonów do zapisów u poszczególnych instruktorów. Dołącz do naszej

wspinaczkowej rodziny w ReniSport i razem odkrywajcie niesamowite możliwości, jakie oferuje wspinaczka dla dzieci! Zapisz swoje dziecko już dziś!

Zapisy również tutaj: 51714106

Przewiń na górę