Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00 - 16:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
16:00
18:00
MIX
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
16:00
18:00
MIX
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba WĄTOR
19:30
21:30
Początkujący

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Ania Zięba
19:30
21:30
Kobiety początkująca

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomek RYBA Rybski
19:30
21:30

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Ania Zięba
19:30
21:30
Początkujący

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba WĄTOR
19:30
21:30
Początkujący

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Ania Zięba
19:30
21:30
Kobiety początkująca

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomek RYBA Rybski
19:30
21:30

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba Sablik
18:00
20:00
Początkujące

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Ania Zięba
19:30
21:30
Początkujący

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00

Poniedziałek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Wtorek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    16:00 - 18:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Środa

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Czwartek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    16:00 - 18:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00 - 16:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomek Ryba Rybski
16:00
17:30
Dzieci 7-10

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania Zięba
16:30
18:00
Dzieci 10-12

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Kuba Sablik
17:00
18:30
Dzieci 7-10

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartek KRUSZYNKA Patrzałek
17:30
19:00
Dzieci 5-12

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania Zięba
18:00
19:30
Dzieci 12+

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Kuba Sablik
18:30
20:00
Dzieci 7-10
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomek Ryba Rybski
16:00
17:30
Dzieci 7-10

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania Zięba
16:30
18:00
Dzieci 10-12

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartek KRUSZYNKA Patrzałek
17:30
19:00
Dzieci 7-12

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania Zięba
18:00
19:30
Dzieci 12+
16:30 - 17:00
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomek Biesiadecki
16:30
17:30
Dzieci 4-6 BRAK MIEJSC

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartosz Nowicki
16:30
18:00
Dzieci 6-10 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomek Biesiadecki
17:30
18:30
Dzieci 4-6 BRAK MIEJSC

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania Zięba
18:00
19:30
10+ zaawansowana

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartosz Nowicki
18:00
19:30
Dzieci 6-10 lat
17:00 - 17:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
17:00
18:00
Dzieci 5-6

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartosz Nowicki
17:00
18:30
Dzieci 14+ sport

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
18:15
19:45
Dzieci 10-12
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania Zięba
18:00
19:30
Dzieci 10+ zaawansowana
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
20:00
21:30
Dzieci 12-15
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30

Poniedziałek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 19:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:00 - 19:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:30 - 20:00

Wtorek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:00 - 19:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:00 - 19:30

Środa

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 19:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:00 - 19:30

Czwartek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:00 - 19:30

Piątek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:15 - 19:45
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    20:00 - 21:30
No grafik available!