Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00 - 16:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
16:00
18:00
MIX (od 1 września)
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
16:00
18:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba Sablik
17:00
19:00
Początkujące OTWARTE ZAPISY!

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz Rybski
18:00
20:00
MIX
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
17:30
19:30
MIX

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba WĄTOR
19:30
21:30
Początkujący OTWARTE ZAPISY

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
17:30
19:30
MIX

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba WĄTOR
19:30
21:30
Początkujący OTWARTE ZAPISY

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)
18:00 - 18:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
18:00
20:00
MIX
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
20:00
22:00
średnio-zaawansowani
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
20:00
22:00
Średnio-Zaawansowani
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00

Poniedziałek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:30 - 19:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Wtorek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    16:00 - 18:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Środa

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:30 - 19:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Czwartek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    16:00 - 18:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:00 - 19:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:00 - 15:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomek Biesiadecki
15:00
16:00
Dzieci 4-5 lat ZAPISY!
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
16:00
17:00
Dzieci 5-6 lat
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomasz RYBSKI
16:00
17:30
Młodzież SPORTOWA

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartek Nowicki
17:00
18:30
Dzieci 7-9 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartek Nowicki
17:00
18:30
7-9 lat
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
16:00
17:00
Dzieci 5-6 lat
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomasz RYBSKI
16:00
17:30
Młodzież SPORTOWA
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
16:00
17:00
Dzieci 5-6 lat
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
17:15
18:45
DZIECI 10-12 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartek Kruszynka Patrzałek
17:30
19:00
Dzieci 7-12 OTWARTE ZAPISY
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
17:15
18:45
DZIECI 10-12 lat
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
17:00
18:00
Dzieci 4-6 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
17:00
18:30
Dzieci 10-12 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
18:15
19:45
Dzieci 7-10 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
18:45
20:15
Młodzież 12+ lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
20:00
21:30
Dzieci 10-12 lat
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Bartek Nowicki
18:45
20:15
7-9 lat
19:00 - 19:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
19:00
20:30
Młodzież 12+ lat
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
19:00
20:30
Młodzież 12+ lat
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30

Poniedziałek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:15 - 18:45
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 19:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    19:00 - 20:30

Wtorek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:45 - 20:15

Środa

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:15 - 18:45
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    19:00 - 20:30

Czwartek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:30

Piątek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    15:00 - 16:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:15 - 19:45
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:45 - 20:15
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    20:00 - 21:30
No grafik available!