Ruszyły zapisy na jesienne sekcje wspinaczkowe, które ruszają z dniem 4 września. CZAS DOŁADOWAĆ!

Każda grupa wystartuje kiedy będą w niej zapisane 4 osoby. W przypadku sekcji dziecięcej, młodzieżowej i osób poniżej 18 roku życia prosimy o wydrukowanie i przyniesienie oświadczenia na pierwsze zajęcia. http://renisport.pl/file/2017/03/Oswiadczenie-dla-Rodzicow-zapisujacych-dzieci-na-sekcje.pdf

Opłata za cały miesiąc zajęć odbywa się pierwszego dnia zajęć w danym miesiącu. W przypadku nieobecności na zajęciach istnieje możliwość odrobienia ich w postaci pojedynczego, indywidualnego wejścia na halę do miesiąca czasu.

W przypadku sekcji dziecięcych na pierwsze zajęcia prosimy zjawić się 20 minut wcześniej przed rozpoczęciem zajęć, które Państwo wybierzecie w celu przeprowadzenia spotkania organizacyjnego z instruktorem.

Sekcje dziecięce trwają 1.5h i są prowadzone 1x w tygodniu. Istnieje możliwość zapisania dziecka w cyklu 2x w tygodniu (raz to P. Agnieszki i raz do P. Tomka).
W przypadku maluchów <7 lat zapraszamy na zajęcia indywidualne z naszymi instruktorami.

Sekcje dla dorosłych trwają 2h i są prowadzone 2x w tygodniu.

Osoby, które nigdy nie miały styczności ze wspinaniem a wyrażające chęć uczęszczania na zajęcia prosimy o umówienie się na szkolenie z asekuracji.

Formularze zapisów:
SEKCJE DOROŚLI:https://goo.gl/forms/ezAm4IB0Hzlt1DkN2
SEKCJE DZIECI: https://goo.gl/forms/zQhP6QvrcniPcYy82

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z recepcją tel. 668 401 847

Sekcje ruszają z dniem 4 września 2017

ZAPRASZAMY