Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 09:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
09:00
11:00
Poranna
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
09:00
11:00
Porannna
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
16:00 - 16:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
16:00
18:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Jarosław Dudzik (Jarzyn)
17:30
19:30
Początkujacy (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
17:30
19:30
MIX OTWARTE ZAPISY

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Jarosław Dudzik (Jarzyn)
19:30
21:30
Zaawansowani (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
19:30
21:30
średnio-zaawansowani (pełna)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
16:00
18:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Jarosław Dudzik (Jarzyn)
17:30
19:30
Początkująca (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz Rybski
17:30
19:30
MIX

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Jarosław Dudzik (Jarzyn)
19:30
21:30
Średnio-zaawansowani (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Tomasz RYBSKI
19:30
21:30
Średnio-Zaawansowani

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Michał Piątek
17:00
19:00
Zaawansowani (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba WĄTOR
19:30
21:30
Początkujący OTWARTE ZAPISY

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)
SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Michał Piątek
17:00
19:00
Zaawansowani (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
18:00
20:00
MIX (od 1 września)

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Kuba WĄTOR
19:30
21:30
Początkujący OTWARTE ZAPISY

SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
MIX (od 1 września)
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00

Poniedziałek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:00 - 19:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Wtorek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    09:00 - 11:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    16:00 - 18:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:30 - 19:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:30 - 19:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Środa

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:00 - 19:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00

Czwartek

  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    09:00 - 11:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    16:00 - 18:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:30 - 19:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    17:30 - 19:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    18:00 - 20:00
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    19:30 - 21:30
  • SEKCJE WSPINACZKOWE DOROŚLI
    20:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00 - 16:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomasz RYBSKI
16:00
17:30
Młodzież SPORTOWA

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Maciek Kustowski
17:00
18:30
Dzieci 7-10 lat
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomasz RYBSKI
16:00
17:30
Młodzież SPORTOWA

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Maciek Kustowski
17:00
18:30
Dzieci 7-10 lat OTWARTE ZAPISY
16:30 - 17:00
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania JURCZAK
16:30
17:30
Dzieci 5-6 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
17:00
18:30
DZIECI 10-12 lat (od 1 września)

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania JURCZAK
17:30
19:00
Dzieci 7-10

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
18:30
20:00
Młodzież 12+ lat (od 1 września)
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania JURCZAK
16:30
17:30
Dzieci 5-6 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
17:00
18:30
DZIECI 10-12 lat (od 1 września)

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania JURCZAK
17:30
19:00
Dzieci 7-10 lat

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
18:30
20:00
Młodzież 12+ lat (od 1 września)
17:00 - 17:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
17:00
18:00
Dzieci 4-6 lat OTWARTE ZAPISY

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
17:00
18:30
Dzieci 10-12 lat (od 1 września)

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
18:00
19:30
Dzieci 7-10 lat OTWARTE ZAPISY

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Ania ZIĘBA
18:30
20:00
Młodzież 12+ lat (od 1 września)

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Gosia Pajdak
19:30
21:00
Dzieci 10-12 lat OTWARTE ZAPISY
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00

Poniedziałek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 19:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:30 - 20:00

Wtorek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30

Środa

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 19:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:30 - 20:00

Czwartek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:00 - 17:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30

Piątek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:00 - 19:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:30 - 20:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    19:30 - 21:00
No grafik available!