Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 09:30
SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba/Szymon Paleczny
09:00
11:00
SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba/Szymon Paleczny
09:00
11:00
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
16:00 - 16:30
SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
16:00
18:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
17:00
19:00
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
17:30
19:30
Początkujaca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
18:00
20:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
19:00
21:00
Średnio zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
19:30
21:30
Zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
16:00
18:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
17:00
19:00
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
17:30
19:30
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
18:00
20:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
19:00
21:00
Średni zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
19:30
21:30
Zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
20:00
22:00
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
17:00
19:00
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
17:30
19:30
Średnio zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
18:00
20:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
OD 17.09 Adam Gaduła Karpierz
18:00
20:00
Średnio zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Tomasz Rybski
18:00
20:00
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
19:00
21:00
Zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
19:30
21:30
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
20:00
22:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
OD 17.09 Adam Gaduła Karpierz
20:00
22:00
Początkująca
SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
17:00
19:00
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
17:30
19:30
Średni zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
18:00
20:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
OD 17.09 Adam Gaduła Karpierz
18:00
20:00
Średni zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Tomasz Rybski
18:00
20:00
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Dawid Napięty Woźniak
19:00
21:00
Zaawansowana

SEKCJA WSPINACZKOWE
Michał Piątek
19:30
21:30
Początkująca

SEKCJA WSPINACZKOWE
Maksymilian Zięba
20:00
22:00

SEKCJA WSPINACZKOWE
OD 17.09 Adam Gaduła Karpierz
20:00
22:00
Początkująca
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00

Poniedziałek

  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:00 - 19:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:30 - 19:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:00 - 21:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:30 - 21:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    20:00 - 22:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    20:00 - 22:00

Wtorek

  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    09:00 - 11:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    16:00 - 18:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:00 - 19:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:30 - 19:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:00 - 21:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:30 - 21:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    20:00 - 22:00

Środa

  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:00 - 19:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:30 - 19:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:00 - 21:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:30 - 21:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    20:00 - 22:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    20:00 - 22:00

Czwartek

  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    09:00 - 11:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    16:00 - 18:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:00 - 19:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    17:30 - 19:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    18:00 - 20:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:00 - 21:00
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    19:30 - 21:30
  • SEKCJA WSPINACZKOWE
    20:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:30 - 17:00
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Tomasz Rybski
16:30
18:00
DZIECI 7-10

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
BARBARA MARTYSIA
17:00
18:30
DZIECI 7-10

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Paulina Michalska
17:30
19:00
MŁODZIEŻ 12+

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
BARBARA MARTYSIA
18:30
20:00
DZIEIC 10-12
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
TOMASZ RYBSKI
16:30
18:00
DZIECI 7-10

SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Paulina Michalska
17:30
19:00
MŁODZIEŻ 12+
17:00 - 17:30
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
TOMASZ RYBSKI
17:00
18:30
DZIECI 10-12
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
TOMASZ RYBSKI
17:00
18:30
DZIECI 10-12
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
TOMASZ RYBSKI
18:30
20:00
MŁODZIEŻ 12+
SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
TOMASZ RYBSKI
18:30
20:00
MŁODZIEŻ 12+
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00

Poniedziałek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 19:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:30 - 20:00

Wtorek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:30 - 20:00

Środa

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    16:30 - 18:00
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:30 - 19:00

Czwartek

  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    17:00 - 18:30
  • SEKCJE DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
    18:30 - 20:00
No grafik available!